AKWA - Zakład Produkcyjny Armatury Przemysłowej

Akwa Newsletter

Znajdujesz się na:

News

Z.P.A.P AKWA Sp. z o.o. z produktem nominowanym do godła "TERAZ POLSKA"

2017-05-22 07:28:57

We wtorek, 25 kwietnia 2017 roku na PGE Narodowym ogłoszone zostały nominacje w 27. edycji Konkursu „Teraz Polska” organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. Produkty, usługi, innowacje i gminy, które w tym roku zdobyły największe uznanie Branżowych Komisji Ekspertów, zaprezentowały się Kapitule Konkursu podczas corocznej wystawy. - Z roku na rok poziom Konkursu jest coraz wyższy, a to świadczy o kondycji polskiej gospodarki, jej sile i możliwościach – mówił Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, podczas konferencji prasowej. Nominowani zaprezentowali się Kapitule Konkursu „Teraz Polska” podczas wystawy na PGE Narodowym. Jury składające się z blisko 30 autorytetów życia społecznego, kulturalnego, gospodarczego, naukowego i politycznego pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera w drodze głosowania wybrało zwycięzców tegorocznej edycji Konkursu.

Z satysfakcją informujemy, że wśród nominowanych do kategorii „Produkt” znalazła się seria zasuw klinowych kołnierzowych, gwintowanych i nawiertek NWZ z żeliwa sferoidalnego z wymiennym uszczelnieniem trzpienia produkowanych przez nasz zakład.

Konkurs „Teraz Polska” od 25 lat niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem firm, które szukają sposobu na potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych przez siebie produktów i usług. Godło „Teraz Polska” jest najbardziej rozpoznawalnym znakiem jakości nie tylko w kraju, ale i za granicą. Daje wyróżnionym poczucie dużego sukcesu. Głównymi kryteriami oceny weryfikacyjnej są: jakość, innowacyjność, ocena walorów użytkowych, satysfakcja klientów, wielkość sprzedaży oraz rynki zbytu.

Spośród wszystkich pozytywnie zaopiniowanych zgłoszeń Kolegium Ekspertów wyłoniło listę:
33 produktów, 14 usług, 7 innowacji oraz 6 gmin nominowanych do Polskiego Godła Promocyjnego w tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”.


Pełna lista nominowanych znajduje się na stronie www.terazpolska.pl