Zmiana cennika 25 marzec 2022r.

Szanowni Klienci,

             Nigdy nie myśleliśmy, że będziemy świadkami tak wyjątkowo okrutnych działań Rosji wobec mieszkańców Ukrainy. Agresja zbrojna spowodowała nie tylko wiele dramatów ludzkich, ale równocześnie przyczyniła się do powstania problemów z dostawami materiałów oraz surowców do produkcji stali i żeliwa, w tym surówki odlewniczej, żelazostopów. Wydarzenia ostatnich tygodni szokują coraz bardziej z dnia na dzień. Sankcje i embarga nakładane na Rosję ograniczają dostęp do wielu surowców i wpływają na gospodarkę na całym świecie. Gwałtowne wzrosty cen, brak dostępności, problemy z dostawami, ciągła walka z COVID-19, zagrożenie ze wschodu, ale także duża niepewność co do przyszłości wyczerpują znamiona siły wyższej.

            W obecnej sytuacji mając powyższe na uwadze jak i dodatkowo artykuł 357 (1) Kodeksu Cywilnego jedynym słusznym posunięciem jest zmiana cen gwarantująca nam jak i Państwu możliwość zachowania wysokiej jakości produkcji oraz płynności finansowej przedsiębiorstwa przy jednoczesnej konieczności sprostania tak dynamicznym zmianom rynkowym.

             Jako Zakład Produkcyjny dokładamy wszelkich starań, by utrzymać ciągłość produkcji oraz realizację wpływających zamówień. Jednak w związku z niemożliwymi do przewidzenia i niespodziewanymi sytuacjami rynkowymi jesteśmy zmuszeni wprowadzić od dnia 25.03.2022 korektę cennika. Od tego dnia będzie obowiązywał nowy cennik.  

             W związku z niestabilną sytuacją zastrzegamy sobie, możliwość zmiany cen, a także rabatów w przypadku kolejnych drastycznych wzrostów kosztów materiału i surowców do produkcji.

             Liczymy na Państwa zrozumienie w tym trudnym czasie i na dalszą owocną współpracę.

W celu wycen, kalkulacji oraz przesyłania zamówień zapraszamy do kontaktu z naszymi działami:

Dział Marketingu marketing@akwa.com.pl (ofertowanie i wyceny asortymentu)

Dział Sprzedaży sprzedaz@akwa.com.pl (logistyka i fakturowanie)

Dział Odlewów odlewy@akwa.com.pl

Dział Exportu export@akwa.com.pl

Zapraszamy również na naszą stronę internetową https://www.akwa.com.pl/cenniki/